İş Gücü Gelişim Programı

ergonomic-operator-conditions (1)

Temel İş Gücü Gelişim Programı

Operatör Oryantasyon Eğitimi

Bu program kapsamında yeni başlayan operatör seviyesi için bir günlük temel oryantasyon eğitimi verilir. Bu sayede çalışanlarınız yaptığı, edindiği bilgi ve beceri ile çok daha çabuk uyum sağlayacaktır.

106_Operatörler_İçin_Plastik

Temel İş Gücü Gelişim Programı

Tekniker / Mavi Yaka Oryantasyon Eğitimi

Bu program kapsamında yeni başlayan tekniker veya mavi yaka personeliniz için bir günlük temel oryantasyon eğitimi verilir. Bu sayede çalışanlarınız yaptığı, edindiği bilgi ve beceri ile çok daha çabuk uyum sağlayacaktır.

engineering-mold-flow-a

Temel İş Gücü Gelişim Programı

Beyaz Yaka Oryantasyon Eğitimi

Bu program kapsamında yeni başlayan beyaz yaka personeliniz için bir günlük temel oryantasyon eğitimi verilir. Bu sayede çalışanlarınız yaptığı, edindiği bilgi ve beceri ile çok daha çabuk uyum sağlayacaktır.

206_Parça Hataları Giderme (1)

Beceri Arttırma Programı

Mavi Yaka Beceri Artırma Eğitimi

Bu program kapsamında mavi yaka çalışanlarınızın seviyesi Brightworks Plastik Akademi tarafından tespit edilerek seviye ve becerilerini arttırmaya, geliştirmeye yönelik özel bir eğitim programı uygulanır.

Handle_Krauss-APC-_-guy-at-mac

Beceri Arttırma Programı

Beyaz Yaka Beceri Artırma Eğitimi

Bu program kapsamında beyaz yaka çalışanlarınızın seviyesi Brightworks Plastik Akademi tarafından tespit edilerek seviye ve becerilerini arttırmaya, geliştirmeye ve eksiklikleri gidermeye yönelik özel bir eğitim programı uygulanır.

how-to-study-for-an_1-358x239-1

Seviye Tespit Sınavı

Bilgi ve Beceri Seviye Tespiti

Brightworks Plastik Akademi standart veya firmanıza özel seviye tespit sınavları yaparak beyaz ve mavi yakalarınızın mevcut bilgi ve beceri düzeyini belirleyerek sizlere raporlayabilir, bu rapor doğrultusunda insan kaynağı planlamanızı yapabilirsiniz.